Pozycjonowanie Stron

Nadal Google.com to dla wielu internautów punkt startowy w sieci Internet!

W bezpośredniej współpracy z firmą partnerską Gość od Reklamy oferujemy podstawowe prace SEO. To znaczy:  ułatwiamy znalezienie i wyświetlenie strony www na jak najwyższych pozycjach w Google.pl

Już w czasie projektowania i budowy strony internetowej, znając ofertę Klienta (słowa kluczowe), pozycjonujemy stronę: czyli budujemy i wypełniamy treścią (teksty + grafika) zgodnie z wytycznymi Google  redagujemy i rozmieszamy jej treść tak aby Google łatwiej mógł znaleźć, zrozumieć i wyświetlić link do nowej strony internetowej. Te początkowe prace są niezbędną podstawą do skutecznych dalszych działań SEO (nieraz wielomiesiecznych, a nawet wieloletnich) 

Wielu naszych klientów zlecających nam projektowanie i budowę nowej strony www, nie zdaje sobie do końca sprawy z trudów związanych z jej promocją. Internauta aktywnie poszukujący produktu lub usługi, po trafieniu z wyszukiwarki na stronę, która spełnia jego oczekiwania to już więcej niż potencjalny Klient. Ten kto pyta i otrzymuje zadowalającą go odpowiedź chętnie podejmie dialog i łatwiej przekona się, że to właśnie u Państwa chętnie zostawi swoje pieniądze.

Wyszukiwarka Google jest więc miejscem z którego na stronę www trafiają ludzie gotowi kupować oferowane przez witrynę produkty lub usługi. Wysoka pozycja na popularne komercyjne zapytanie zwykle zapewnia stały przychód i realne zyski. Jest to swoista kopalnia złota. Wiedzą o tym niemal wszystkie firmy i ten fakt sprawia, że konkurowanie, o wysokie pozycje nie jest zazwyczaj szybkie i tanie. Na szczęście: “nie samym Googlem biznes żyje “ - są również inne kanały jak Facebook, YouTube, Instagram, fora branżowe, blogi….

W pakiecie Standard i wyższym na budowę strony www zapewniamy:

  • testowa kampanię w Google AdWords o wartości 350 zł - strona na samej górze w Google w 48 godzin !
  • Edycję tekstów i kodu strony pod kątem SEO
  • strona www tworzona zgodnie z podstawowymi wytycznymi Google dla Webmasterów  
  • strona zindeksowana w Google (konto w usłudze Google Search Console)
  • wizytówkę w Google Maps ze zdjęciem typu Panorama 360 / Widok 360
  • skonfigurowane konto Google Analytics - umożliwia ocenę czy strona jest efektywna, zlicza odwiedziny i monitoruje zachowanie użytkowników na stronie (np. ile osób wyświetla podstronę “Kontakt”?)
  • podpięcie strony pod system monitorujący jej pozycję w Google na wybrane frazy

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu celem przedstawienia szczegółów oferty.